Turax Token Özel Satış

İlk sen al, özel fiyat avantajından faydalan. Hadi, başlayalım.

 
Özel satış fiyatı : 1 Turax = 0,010 $
Örnek Alım Fiyatı :  10,000 Turax = 100 $

Turax Token çok yakında PancakeSwap vb Dex borsalarında listelenecektir. Borsa listelemelerinden önce, avantajlı fiyatlardan almak için lütfen almak istediğiniz miktarı belirleyin ve formu doldurun.

*Alınan tokenler formda belirtilen tarihe kadar kilitli kalacak olup, kilit süresine müteakip formda verdiğiniz cüzdan adresine gönderimi sağlanacaktır.

Nasıl Alınır ?

Turax Token almak için, öncelikle MetaMask, Trust Wallet gibi bir cüzdana sahip olmanız gerekmektedir. Bu cüzdanlardan birine sahipseniz, öncelikle cüzdanınızdaki "Token ekle" bölümünden, aşağıdaki

TURAX token contract numarasını ekleyin.

TURAX CONTRACT ADRESi :

0x6a19928a8d6596309aba98af25c3125a491d6820

Cüzdanınıza Turax tokeni ekledikten sonra, Turax token üzerine tıklayarak "AL" butonuna tıklayın ve orada çıkan cüzdan adresini kopyalayıp form üzerindeki ilgili yere yapıştırın. (Bu size göndereceğimiz Turax tokenler için)

Formu eksiksiz bir şekilde doldurtuktan sonra;  formda belirttiğiniz alım miktarını göndermek için cüzdanınızdan BNB gönderme bölümüne gelin ve "Gönder" butonuna tıklayın ve size verdiğimiz Ödeme Adresine gönderimi yapın. 

Ekibimiz, ödemeleri kontrol ettikten sonra maximum 24 saat içerisinde cüzdanınıza satın almış olduğunuz "TURAX TOKEN"leri gönderecektir.

TURAX EKİBİNE GÖNDERECEĞİNİZ BNB ADRESİ :

0xDf3dCe27eB34a9e2Ab11242E71aBCD0f128125C3

"Ödeme ve alım konusunda bize Telegram adresinden ulaşabilirsiniz"

telegram.png
TURAX Token Satın Al (Özel Satış)

"Lütfen bilgileri eksiksiz ve hatasız doldurduğunuzdan emin olun. Turax Token'i yanda anlatıldığı gibi cüzdanınıza eklemeyi unutmayın. Tokenler en kısa sürede hesabınıza gönderilecektir."
arrow&v

Teşekkürler! Sizinle iletişime geçeceğiz.